Záchody v Soči

Poslední aktualizace: 7. února 2014 | Autor: Michal Pavelka

Pojďme se společně trošku zaměřit na záchody v Soči. O dvou záchodech v jedné kabince už ví, kdekdo. Tím se zabývat nebudeme. Ale objevila se informační tabulka, co se na záchodě smí a co nesmí.

1484086_616574578389576_247474258_n

 

Ano, jsou to už světu známé piktogramy, které ale bohužel celý svět novinářů pochopil naprosto špatně! Pojďme si tedy objasnit, co nám skutečně autor chtěl říci těmito obrázky.

Pojďme začít „zvracením“ do záchodu. Všichni ti experti z novin, ani nejsou schopní si o Rusku zjistit něco více. Každý malý Jarda ví, že v Rusku se voda z vodovodu většinou pít nedá. Proto nám tu autor obrázku zcela jasně vysvětluje, že ani z tohoto záchodu se NESMÍ PÍT! Může hrozit otrava, nebo co hůř? Dokonce udušení!!!

Dalším je tu „šlapání na prkénko“. Opět to novinářské obludy pochopili zcela nesprávně! V Rusku jsou stále zcela běžné tzv. turecké záchody. Takže jak vidíte, na takových záchodech se stojí! Takže, aby Rusové zvyklí na své záchody, si uvědomili, že toto je jiný záchod, na kterém se dá sedět, tak právě proto je tu přesně takový obrázek!

„Fetování na záchodě“ proboha, koho taková hloupost mohla napadnout! Však snad všichni víme, jak Rusové mají rádi pařby. Podívejme se na obrázek znovu. Nepoznáváte snad láhev vodky? Chlapec už trošku přebral, tak už ani stát nemůže. Takže význam obrázku je jasný přece, žádné PAŘBY NA ZÁCHODECH.

Čtvrtým bodem naší diskuze je „rybaření“ na záchodě. Přátelé, ruku na srdce. Vážně by napadlo někoho rybařit na záchodě??? Takový plk vymyslet muselo dát hodně práce. Chudák ředitel novin, který platí takového hlupáka. To se nikomu nestalo, že vám spadne omylem něco do záchodu? Mobil, klíče, hodinky, prostě cokoliv. A komu se tam pak chce sahat holou rukou? Proto chytrý autor obrázku chce poukázat na to, že si to musíme vyndat rukou. Ostatní pomocné pomůcky jsou prostě ZAKÁZÁNY.

„Močení ve stoje“ je tu také naprosto správně. Trošku už souvisí s pařbou na záchodech nebo kdekoliv. Prostě se přijde člověk posilněný alkoholem, vykonat svoji potřebu. Ano, v tom mu nikdo nemůžeme bránit samozřejmě! Ale vy, co alkohol nezvládáte, sedněte si prosím. Víte, jak to pak vypadá nechutně?

Poslední obrázek. Konečně nám něco dovolili. Opět jakýsi chytrý novinář nepochopil pointu. Jestli by chytrák věděl, že až halové sporty, je většina míst na sportovištích na stání, logicky by usoudil, že tato fotka nemá poukázat na to, jak správně vykonat potřebu, ale ukazuje na to, že toalety jsou tak kvalitní, že člověk, který třeba dvě hodiny fandí svým hrdinům, si taky potřebuje odpočinout a trošku si posedět! A právě proto tady máme kabinku pro dva! Můžeme v klidu probrat umístění, podělit se o atmosféře. A není to krásné, jak dobře se na nás kamarádi z Ruska připravili. :-)

Proto vám radím, nebuďte jak stádo krav a neřiďte se názorem nevzdělaných novinářů. Zkuste si na vše udělat svůj obrázek, svůj názor. Pomlouvat něco neustále dokola umí každý idiot, ale povznést se, pobavit se. Od toho ten život přece je!

 

 

Mohlo by vás zajímat…

Další články, které se také týkají témat , , :

Diskuse ke článku

Přidat komentář
 1. Vašek

  Fakt nevím jestli to co píšeš myslíš vážně, nebo máš tak kaufmanovskej smysl pro humor. :D To jako opravdu je potřeba někoho upozorňovat, že nemá pít z toalety? A pokud je to tak, skutečně tímto obrázkem?

 2. Samozřejmě to myslím zcela vážně! :-D Jasně, že je to jen sranda. Už mne nebaví všude číst, jak je to v Soči na nic, co tam vše nefunguje. :-) Je potřeba se na věci dívat s nadhledem a nehledat pouze to špatné. :-) A obrázky se k tomu hodily. ;-)

 3. Moc tam tomu nerozumím. Je to anglicky. :-( :-D

 4. Denis

  Nektery viralni fotky jsou falesny, nemaji nic spolecneho s Sochi.

 5. To tak bývá… a to zvěrstvo novinářský, a celý svět chce Soči pošpinit atd… :-/ No co naděláme…

 6. Vašek

  Michale, celý svět nechce Soči pošpinit. Zdá se mi, že začínáte přejímat ruské názory. Už chybí jen abyste ze všeho obvinil SŠA a budeme vás muset evakuovat. :D

 7. Vůbec nepřejímám ruské názory. :-) Jen to prostě vidím, že cokoliv se tam objeví špatně hned je toho všude plno. Ano, stálo to peněz jako prase, ale nemůže být vše dokonalé… Bylo to těžké uskutečnit, a všichni jsou posraný z bomb a z peněz… Ale, aby si sakra tu olympiádu užili, to ne… :-( To mi vadí. Svátek sportu a furt se řeší nesmysly…

 8. Vašek

  Ale neřeší, jo nasmáli jsme se, ukázali záchody a pár dalších nedodělků, ale víc se o tom nemluví.

 9. Čtu denně zprávy o tom, jak se něco řeší… že něco není, že něco chybí… a bla bla bla… a přitom jsou to maličkosti, závěsy v okně, co to jako má být :-D Tak mi prosím neříkej, že se to neřeší. ;-)

 10. Vašek

  Jo? A jaké zprávy? :D

Přidat komentář

Máš nějaký dotaz anebo vlastní zkušenost s tématem článku? Nestyď se a napiš. Všichni si tykáme!