Labyrint strachu, zrcadlový labyrint, stuhový labyrint + největší kaleidoskop na VDNCH

Poslední aktualizace: 5. února 2016 | Autor: Michal Pavelka

Labyrint strachu

Labyrint strachu na VDNCH

Začněme tím nejděsivějším. Labyrint strachu na VDNCH. Stejně jako Muzeum SSSR se labyrint strachu nachází v pavilonu 2.

Co vás zde čeká? Můžu vám zaručit, že bát se budete. A jestli ne, tak se minimálně párkrát pořádně leknete. Čekají tu na vás otevírací skříně, z kterých se vyřítí cosi. Ze stěn po vás chňapají ruce. Motorová pila. A největší překvapení na vás čeká … No, běžte si vyzkoušet sami. :-)

Labyrint je otevřen stejně jako Muzeum SSSR. Denně od 10 – 20 hodin. Vstup činí 300 rublů pro všechny.

Nebojte se a pojďte si asi v deseti minutové procházce labyrintem vyzkoušet svoji odvahu. Vstup pouze od 18 let. Foto i video zakázáno!!!

Oficiální webová stránka 

 

 

 

 

 

Zrcadlový labyrint na VDNCH

Po děsivém zážitku se můžete uklidnit v zrcadlovém labyrintu. Dostanete igelitové rukavice, poučí vás, že nesmíte běhat a jdete na věc. Podle vaši schopnosti orientace se tu i zdržíte. Někomu to trvá tři minuty, někomu půl hodiny. Barevně osvětlené hrany zrcadel dodávají bludišti zajímavý nádech.

Labyrint je otevřen od 10 do 19 a o víkendech dokonce do 20. Vstupné je 200 rublů. Focení je tu skoro povinností, protože když se vám zadaří, vznikají zajímavé fotky.

Proto neváhejte a pojďte si zablbnout.

Oficiální webová stránka

Stuhový labyrint na VDNCH

Další blbinkou je stuhový labyrint. Tisíce stuh pověšených ze stropu vám připadá jako neprostupná zeď, kterou musíte projít a najít toužený východ. Zde uvidíte 89 km stuh! Uměním některých je najít vchod, ale do východu se ne a ne dostat. Pojďte ukázat, jak se v barevných stuhách vyznáte. Navíc se tu dají pořídit velmi zajímavé fotky.

Otevřeno je opět od 10 do 19 a o víkendech do 20. Vstupné je pouhých 200 rublů.

Před vchodem opět dostanete igelitové rukavice. A jestli se vám podaří dostat až k východu, čeká tu na vás malá odměna. Tak hurá na cestu!

Oficiální webová stránka

Kouzelný kalejdoskop a nekonečná komnata

Kouzelný kalejdoskop a nekonečná komnata. Zde je umístěn největší kalejdoskop v Evropě. Stojí za to do něho nahlédnout. Hned vedle je umístěná nekonečná komnata. Co to znamená? Komnata udělaná ze zrcadel, všude kam se podíváte vidíte sebe. No není to strašný pocit, že je vás tam tolik?

Otevřeno je opět denně od 10 do 19 hodin a o víkendech do 20. Vstupné opět 200 rublů.

Oficiální webová stránka

Druhý pavilon skýtá opravdu velkou porci zábavy. Všechny atrakce včetně Muzea SSSR a obráceného domu by vás zvlášť vyšly na 1450 rublů, ale je tu akce, při koupi všech atrakcí najednou za pouhých 950 rublů. Což vůbec není špatné!

Gre5TH-8Hgs

Všechny lístky možno koupit předem. Stačí jenom kliknout zde.

 

Mohlo by vás zajímat…

Další články, které se také týkají témat , :

Diskuse ke článku

Přidat komentář
Zatím bohužel bez komentáře - pokud máš k článku co říct, napiš!

Přidat komentář

Máš nějaký dotaz anebo vlastní zkušenost s tématem článku? Nestyď se a napiš. Všichni si tykáme!