Kdo já vlastně jsem?

Vítám Vás! Jmenuji se Michal Pavelka a v průběhu mého studia vyrážím na různé studijní stáže, účastním se různých kurzů a olympiád v Ruské federaci. Takže Vám povím něco mně.

Jsem 25letý student. Světlo světa jsem spatřil v roce 1990 v Hradci Králové.

1069867_10200348679306288_1188073229_n

 

Po svém narození jsem se pomalu vydal krůčky objevovat svět. Začal jsem na Základní škole ve Vamberku, pokračoval na Obchodní akademii v Kostelci nad Orlicí (kde jsem se zamiloval do ruštiny), až mě cesta života zavedla na Ostravskou univerzitu na obor Ruština ve sféře podnikání, kde jsem úspěšně zvládl v roce 2015 státnice. A vydal jsem se na další etapu do Olomouce, na Univerzitu Palackého na obor ruština pro překladatele, kde úspěšně bojuju.

Teď už nemůže být pochyb proč zrovna Moskva. Dále se kromě ruštiny dokážu zabavit sportem (fotbal, volejbal,…), četbou knih, sledováním filmů a samozřejmě popíjením kvalitní vodky.

Rusko mě okouzlilo někdy ve druhém ročníku na střední škole, a od té doby jsem do něj zažrán.

Proto se Vám zde budu snažit poskytovat informace, jak už o zařizování cest, tak i o samotném pobytu a všeho, co by vás mohlo zajímat.

Doufám, že se Vám to bude líbit, a za jakýkoliv komentář budu jen rád. Bez zpětné vazby to nikdy nemůže být lepší , proto prosím o cokoliv, a vše se budu snažit vylepšit.

Chcete cokoliv vědět, s čímkoliv poradit? Neváhejte a obraťte se ke mně s Vašimi dotazy. Můžete veřejně zde v komentářích, a kdo nemá tolik odvahy, může zneužít můj mail: michal@studiumvrusku.cz